BAKIRKÖY HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

bakirkoy-metropol-hali-yikama
Bakırköy Metropol Halı Yıkama

İnsan sağlığı açısından kişilerin hijyenik bir alanda yaşamını sürdürmesi son derece önemli bir konudur. Dolayısıyla yaşam alanlarında ve ticari noktalarda kullanılan halılar temizlenmediğinde, ciddi bir risk barındırdığını göz önüne alacak olursak, bu aşamada bu riski ortadan kaldırmak adına Halı Yıkama Firmaları arasından uzman bir kuruluşla anlaşarak rutin şekilde halıların temizliğini yaptırmak gerekir diyebiliriz. Gün içinde sürekli üstüne basıldığı ve yenilip içildiğinden ötürü fazlaca kirlenen halıları kişiler yüzeysel olarak temizleyebilir. Fakat derinine işleyen toz ve yemek artıkları zaman içinde bakteri oluşturduğu için halılar profesyonel koşullarda temizlenmediğinde mikrop yuvasına dönüşmektedir. Bizler uzun yıllardır halı yıkama sektöründe işleyişini sürdüren bir kuruluş olarak sizlere üst düzey kalitede hizmet verecek potansiyele sahibiz. İster yerinde halı yıkama isterseniz de bünyemizde olacak şekilde halılarınızı derinlemesine temizleyerek, sağlıklı nefes alabileceğiniz ortamlar için en iyi destekçiniziz. Merak ettiğiniz Halı Yıkama Fiyatları için halının metrekaresi ve dokusunun önem teşkil ettiğini söyleyebiliriz. Yani halılarınızın büyüklük ve yapısına bağlı olarak fiyat bilgisini sizlere veriyoruz. Firmamız en iyi kaliteyi en uygun koşullarda tarafınıza sunacağı için gönül rahatlığıyla iletişime geçebilir, Bakırköy Halı Yıkama firması içinse en doğru tercihiniz olacağımızı belirtmek isteriz. Resmi web adresimizde görsellerle birlikte firmamız hakkında fikir edinmeniz adına her çeşit bilgi yer almaktadır. Dolayısıyla internet sayfamızı ziyaret ederek firmamızı analiz edebilir, uzmanlığımızdan emin olduğunuzda iletişime geçerek kaliteli hizmet ayrıcalığıyla tanışabilirsiniz.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Halı Yıkama İşi Nasıl Yapılmalıdır?

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü

Firmamız öncelikle tarafımıza ulaşan müşterilerden adres bilgisini talep etmektedir. Çünkü yıkanacak olan halılar, profesyonel ekibimiz tarafından evinizden alınmaktadır. Daha sonra firmamıza ulaşan halılar ilk önce toz alma işleminden geçer. Toz alma işleminde yıkanacak halıların yabancı maddelerden ve tozdan arındırılmaktadır.
Halılardan toz alındıktan sonra yıkama işlemine geçilmektedir. Firmamız yıkama sürecinde tamamen doğal halı şampuanları kullanmaktadır. Kimyasal katkıları tercih etmediğimiz için halılarınızın ömrü çok daha uzun ve sağlıklı olacaktır. Yıkama işleminde derinlemesine temizlik sağlanır ve ardından da durulamaya geçilir.
Durulama işlemi, halıdan şampuan çıkana kadar devam etmektedir.
Yapılacak bu işlemlerden sonra halılar sıkma aşamasına geçer. Bu aşamaların tamamında teknolojik cihazların kullanıldığı unutulmamalıdır. Sıkma işleminden geçen halılar son aşamada kurutma odalarına alınır ve kurumaya bırakılır. Son bir kontrolden geçirilen halılar daha sonra da müşterilerimizin adreslerine sorunsuz olarak teslim edilir.
Bizler Bakırköy Halı Yıkama  firması olarak günümüze kadar gerçekleştirdiğimiz profesyonel hizmetlerle İstanbul’un tüm semtlerine hızlıca hizmet sağlıyoruz. Özenle paketlenen halıların teslim alma ve teslim edilme sürecinde sorun yaşamamak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Halı yıkama işi gerçekten uzmanlık gerektiren bir iştir. Çünkü yıkamadan sonra halıda herhangi bir toz, leke veya mikrop kalmamalı ve özenle kurutulduktan sonra teslim edilmelidir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara
Metropol Halı Yıkama Bakırköy
Metropol Halı Yıkama Bakırköy

Bakırköy Halı Yıkama Firmaları içinde en iyi ve en hızlı teslimat yapan , kaliteli hizmet sunan Metropol Halı Yıkama fabrikasında yıkamaya hazır hale gelen halılarınız yine halınız için en uygun Avrupa standartlarında içinde zararlı kimyasallar içermeyen çevreyle dost Lazer-Promax halı şampuanlarıyla 12 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkama işlemine alınır. Çok lekeli olan halılar leke çalışması yapılır gerekirse tekrar yıkama işlemine alınır. Leke ve kirlerinden tamamen arındırılan halılar bol su ile durulanarak sıkma işlemine girer ve halının içindeki su dışarı atılır. Yıkama işlemi biten temizlenmiş halılar kurutma işlemine girer.Kurutma odasına alınan halılar % 100 kurutularak paketleme bölümüne alınır. Son kontrolleri yapılan halı parfümlenerek paketlenir.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Halı Yıkama Firmalarındaki Fiyat Farklılığının Nedeni Nedir?

Metropol Halı Yıkama
Metropol Halı Yıkama

Bir söz vardır. “Ucuz etin yahnisi yavan olur.”
Her işin bir maliyeti olduğu gibi , halı yıkama yıkama sektöründe de ciddi bir sermaye ve halı yıkama m2 başına birim maliyeti olduğunu Metropol Halı Yıkama Fabrikası olarak hatırlatmak isteriz.

İşini meslek olarak edinmiş ve saygı duyan, halının cinslerini tanıyan ve işinin hakkını vererek müşteri sağlığını da düşünen hiçbir firma halıyı ucuza yıkayamaz.

  • Kalifiye Eleman: Bir işletme işinde uzman, kadrolu ve sigortalı personel çalıştırırken, diğerinde ucuz işçi mantığıyla uzmanlaşmamış geçici işçi çalıştırır.Metropol Halı Yıkama olarak, tüm ekiplerimiz işinde uzmanlaşmış kadrolu elemanlardır.
  • Kullanılan Su: Bir işletme şebeke suyunu filtrelerden geçirerek çireç ve tortulardan arındırdığı ve pH değerini ayarladığı şebeke suyu kullanırken, diğer firma kuyu suyu veya taşıma suyu depolayarak kireçli , temiz olmayan su ile yıkamaktadır. Bu da hem steril olmayan hem de kullanılan deterjanın temizleme etkisi azaltan üstelik halıyı keçe gibi sertleştiren bir yıkamaya neden olmaktadır. Metropol Halı Yıkama olarak, biz şebeke suyunu fitreleyerek ve pH değerini ayarlayarak kullanmaktayız.
  • Havuz Sistemi: Bir işletme halıları tek tek yıkarken , diğer firma maliyeti azaltmak için müşterilerin halısını kirleri yumuşaması için büyük bir havuzda halılardaki tüm kir birbirine girerek çamurlu bir suda saatlerce bekletmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak tüm halılarınız otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkanmak sureti ile kirlerinden arındırılmaktadır.
  • Ruhsatlı İş Yeri: Bir işletme çalışma ruhsatını alarak sıhhi ve standartlara uygun olarak oda kaydını yaptırmış vergiye tabi ve gerekli ustalık belgeleri ile çalışırken, diğer firma! hiç bir belgesi ve çalışma ruhsatı olmadan merdiven altı yerlerde çalışır.Metropol Halı Yıkama olarak, çalışma ruhsatlı, vergiye tabi,halı yıkama üzerine çalışanların, usta ve usta öğretici belgeleri olan güvenilir bir firmadır.
  • Kullanılan Makine ve Ekipmanlar: Bir firma iyi bir halı yıkama için gerekli tüm makine ve ekipmanları temin ederken ( toz alma makinesi, otomatik yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, kurutma odası, halı paketleme makinesi v.s.) diğer firma! düşük maliyetli sermaye ile ,yerde yıkama makinesi ve dışarıda kurutmak için halı askısı ile halı yıkama işi yapmaktadır. Metropol Halı Yıkama , tüm makine ve ekipmanları bünyesinde bulundurmakta üstelik 2 adet büyük kurutma odası sayesinde isteyen müşterilere express yıkama hizmeti ile 24 saatte yani bir günde halılarını hızlı bir şekilde teslim etmektedir.
  • İş Yeri Sigortası ve Garantili Yıkama: Bir iş yeri fabrikasını tüm risklere karşı ( yangın, deprem, su baskını v.b.) sigorta yaptırırken ayrıca halının başına bir kaza geldiğinde (yırtılma, kaybolma v.b.) bu mağduriyeti garanti altına alırken, diğer firma! “yaman hırsız ev sahibini bastırır” mantığı ile kendini aklamaya çalışarak müşterilerini mağdur etmektedir.Metropol Halı Yıkama olarak iş yerimiz her sene sigorta edilmektedir.

Kalite ayrıntıda gizlidir. Yukarıda saydığımız ve daha bir çok faktör işin kalitesini artırırken , aynı zaman da maliyet olarak da bir külfet getirmektedir. Biz Metropol Halı yıkama olarak kaliteyi en üst düzeyde, maliyeti ise minimum kar marjı ile düşük tutmaya çalışıyoruz. Ama şu da bir gerçek ki, merdiven altı ucuz yıkayan bir firma! ile fiyat açısından hiç bir zaman asla rekabet edemeyiz!

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Bakırköy halı yıkamaBakırköy halı temizlemeEn iyi Bakırköy halı temizleme firmalarıBakırköy halı silmeBakırköy halı yıkama firmalarıBakırköy halı yıkama şirketleriBakırköy halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Bakırköy halı yıkama firmasıEn iyi Bakırköy halı temizleme firmalarıEn ucuz Bakırköy halı temizleme firmaları
Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

5 yorum

Ümran Emirlioğlu · 18 Mayıs 2023 04:44 tarihinde

Ben de halılarımı ilk defa bu kadar güzel yıkayan bir firmaya iyiki halılarımı vermişim yün halılarım tertemiz geldi. Mis gibi kokusu da cabası

Açelya Taş · 28 Mart 2023 15:44 tarihinde

Kesinlikle memnun kaldim , koltuklarimi temizletmistim , insallah gene koltuk ve busefer halilari temizleticem ,bir cok firmaya gore cok başarili.

Berna SÖNMEZ · 2 Ocak 2019 21:42 tarihinde

çok güzel beğendim ama biraz pahalı geldi.hizmet cok güzel birazda fiyat ucuz olsa daha iyi olur bence

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 06:57 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:01 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara!
× WhatsApp